петок, 3. декември 2021. Вести денес: 0
home Занимливости

Фото: Костими за капење „Лето 2019“

Фото: Костими за капење „Лето 2019“

Девојки избирајте, мажи слободно гледајте!  Вака кратко може да се опише  модната ревија за лето 2019 во Мајами.

Времето на годишните одмори е во полн ек, во Мајами деновиве се одржа модна ревија на костими за капење „Лето 2019“.

На ревијата беа презентирани костими за капење за сите жени.

Коронавирус