недела, 27. септември 2020. Вести денес: 43
Во живо

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Христијан Мицкоски

home Занимливости

ФОТО: Кочани ја има „најубавата“ новогодишна елка

ФОТО: Кочани ја има „најубавата“ новогодишна елка

Ова е елката во Кочани. Кај триаголникот. Сликите од осветлувањето на истата, ги постави градскиот фудбалски клуб Осогово.

Коронавирус