сабота, 21. мај 2022. Вести денес: 48
home Занимливости

ФОТО: Ќерката на Ирена Спировска стопена од љубов кон синоок убавец кој веќе им стана дел од семејството

ФОТО: Ќерката на Ирена Спировска стопена од љубов кон синоок убавец кој веќе им стана дел од семејството

Ирена Спировска на својот Инсатграм профил се пофали со фотографии од нејзината ќерка Зорица која е стопена од љубов од новиот член кој го имаат во семејството.

Станува збор за слатко и малечко сиво расно кученце чии сини очи освојуваат на прв поглед.

Кога станува збор за приватноста Ирена не често објавува фотографии, особено од ќерката која последен пат ја покажа кога беше матурантка. Според приложените фотографии може да се забележи дека мама Ирена и убавата Зорица веднаш сакале да излезат надвор на прошетка со нивниот миленик и да го покажат пред сите, непосредно, а и на социјалните мрежи.

ТВ водителката во описот на фографиите напиша дека со својата наследничка се љубители на животните, а нема сомнеж дека сегашните сопственички се заљубиле на прв поглед во овј синоок убавец кој ќе им го прави поубав секој ден.

Коронавирус