сабота, 30. септември 2023. Вести денес: 54
home Занимливости

ФОТО: Ќерката на Цеца со фотошоп катастрофа

ФОТО: Ќерката на Цеца со фотошоп катастрофа

Анастасија Ражнатовиќ, ќерката на Цеца речиси да има иста популарност како нејзината мајка.

Тинејџерката обожува да се фотографира, а на социјалните мрежи има армија од следбеници.

Анастасија последно сподели фотографии на кои сакаше да ја промовира својата шминка, но очигледно малку претера со фотошоп.

❤️

A post shared by ? A N A S T A S I J A ? (@raznatovicanastasija) on

На нејзиното лице се е во ред, ама ако погледнете во нејзината рака односно половина ќе сфатите дека нема дланка, а на фотографијата изгледа како да има само три прста.