вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 173
home Занимливости

ФОТО: Како во Македонија се чека на шалтер?

ФОТО: Како во Македонија се чека на шалтер?

„До кога вака ќе се клањаат луѓе на шалтер? #ПрашањаКоиМеМачат“, гласи твитот кој со поголема брзина се прошири на Твитер

Погледнете:

Локални избори 2021