понеделник, 21. ноември 2022. Вести денес: 0
home Занимливости

ФОТО: Како се раѓа бебе со помош на магија?

ФОТО: Како се раѓа бебе со помош на магија?

Некои парови навистина знаат како да го најават доаѓањето на нивното бебе на овој свет, на многу интересен начин.

Во слатка фотосерија која ја нарекува „The Magic Show“, таткото Ентони Стјуарт се облекува како магионичар, а неговата сопруга е секси асистентка.

Во 6 едноставни чекори, гледаме како бебето се создава и раѓа со помош на „магија“, во слатка зајачка облека. Зачудените фаци на родителите ги прават фотографиите многу забавни.

Коронавирус