сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Занимливости

ФОТО: И тоа го има, 150 евра за лежалки во Будва

ФОТО: И тоа го има, 150 евра за лежалки во Будва

Две лежалки и чадор за сонце на плажа во Црна Гора може да ве чинат 150 евра.

Толку се наплаќа на една плажа во рамки на луксузен хотел со пет ѕвездички во Будва.

Но, да појасниме, во цената се вклучени и пешкири, а ќе добиете и шише популарен пијалак или леден чај, овошје и четири шишиња вода.

Коронавирус