вторник, 11. август 2020. Вести денес: 61
home Занимливости

ФОТО: Хит по социјалните мрежи – Дедо покажа што за него значи физичка дистанца

ФОТО: Хит по социјалните мрежи – Дедо покажа што за него значи физичка дистанца

Една фотографија и илјада и четиристотини лајкови.

Дедото во автобусот им покажа на останатите патници што значи да се биде на физичка дистанца.

Коронавирус