недела, 17. ноември 2019. Вести денес: 50
Во живо

Годишна конференција на УМС: Младите за обнова на Македонија

home Занимливости

ФОТО: Ги шпиунирала соседите, па ја заглавила главата

ФОТО: Ги шпиунирала соседите, па ја заглавила главата

Жителка на Колумбија ја заглавила главата меѓу решетките на метална врата во градот Переира. Несреќната жена наводно ги шпиунирала соседите, па се заглавила и чекала да ја спсат цели пет часа. Ја спасиле пожарникари.