понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 71
home Занимливости

ФОТО: Баба чистеше прозорец и стана хит на Интернет

ФОТО: Баба чистеше прозорец и стана хит на Интернет

Фотографија од една баба која го чисти прозорецот стана хит на социјалните мрежи.

На една Фејсбук страница е објавена фотографијата која предизивика лавина коментари. Корисниците најпрво се шокирале од сликата, а потоа во коментари изразиле и загриженост за безбедноста на бабата.

Коронавирус