среда, 28. септември 2022. Вести денес: 93
home Занимливости

Фаќаше бик за рогови, па си го доби заслуженото!

Фаќаше бик за рогови, па си го доби заслуженото!

Секакви идеи им паѓаат на памет на луѓето за да имаат оригинални фотографии, а некои во тие обиди и претеруваат.

Таков е и случајот со ова момче, кое добило идеја да држи бик за рогови. Иако во почетокот се делувало совршено, во еден момент бикот буквално полудел.

 

Коронавирус