четврток, 6. август 2020. Вести денес: 64
home Занимливости

Драма во болница: Дознала дека до неа се породува љубовницата на нејзиниот сопруг, можете да погодите што се случи потоа? (ВИДЕО)

Драма во болница: Дознала дека до неа се породува љубовницата на нејзиниот сопруг, можете да погодите што се случи потоа? (ВИДЕО)

Најубавиот момент во животот им се претвори во пекол. Две жени отишле во болница за да раѓаат деца. Но, шокот следувал кога дознале кои се.

Една жена додека се породувала дознала дека веднаш до неа, раздвоени со само една врата бебе раѓа љубовницата на нејзиниот сопруг.

Шокантното видео објавено на Редит е направено во американска породилна болница и е придружено со опис:

„Кога мајката за време на контракциите ќе открие дека љубовницата на нејзиниот сопруг е исто така тука и се породува“.

На видеото се гледа само медицинската сестра, додека жените само се слушаат во позадина за време на жестоката расправа.

Сопругата буквално скокнала од креветот и почнала да вика многу гласно, почнала жестока расправа, но за среќа не дошло до физичка пресметка бидејќи двете биле со големи стомаци и со веќе започнат процес на породување.

Коронавирус