понеделник, 25. јануари 2021. Вести денес: 0
home Занимливости

Додека седи изгледа како обична жена, ама кога ќе стане – тогаш е вистинско ЖЕНИШТЕ!

Додека седи изгледа како обична жена, ама кога ќе стане – тогаш е вистинско ЖЕНИШТЕ!

Линдзи има 27 години и е висока 206 сантиметри. Признава дека луѓето често ја прашуваат што јаде и се обидуваат да откријат како пораснала толку. Понекогаш, вели, тешко и е да ги игнорира погледите на луѓето околу себе, но веќе навикнала затоа што почнала забрзано да расте кога имала 9 години.

Она што на другите жени им е невозможно ни да го замислат за неа не е никаков проблем – може да дофати се во домот. Но затоа некои „обични“ работи, како на пример, миењето садови и прават проблеми затоа што не може постојано да стои поднаведната.

 

Коронавирус