вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 111
home Занимливости

Додека разговараше со кандидатот за претседател на државата зад него помина г*лата сопруга- сите ја видоа без облека (ВИДЕО)

Додека разговараше со кандидатот за претседател на државата зад него помина г*лата сопруга- сите ја видоа без облека (ВИДЕО)

Новинар од Бразил поцрвени откако зад него се прошета неговата гола сопруга додека разговараше во живо со поранешниот претседателски кандидат.

Новинарот Пабло Порчат (37) додека разговараше со бразилскиот политичар Гилијермо Булосом (38) во живо зад него се прошета неговата сопруга која потоа стана вистински хит во државата и пошироко.

На видеото се гледа како додека двајцата разговараат неговата жена Натали која претходно се истуширала клекната сакала да помине зад него само со пешкир на главата.

Инаку Натали знаела за видеоврската на нејзиниот сопруг со политичарот, па мислела дека ако клекне нема да се случи ништо поразлично освен обичен досегашен разговор на нејзиниот сопруг новинар со соговорниците.

Коронавирус