сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 66
home Занимливости

Додека известуваше за новата цена на горивата, на гледачите нешто „сочно“ им прелета во кадар – згодна девојка во танга (ВИДЕО)

Додека известуваше за новата цена на горивата, на гледачите нешто „сочно“ им прелета во кадар – згодна девојка во танга (ВИДЕО)

Покачувањето на цената на горивата секогаш е во центарот на вниманието во јавноста, но кога ќе прелета ваква раскошна убавица во кадарот на никој не му е гајле за цената, пренесуваат светските медиуми.

Станува збор за видео кое е вистински хит на социјалните мрежи, особено на Твитер во последните неколку недели.

Имено додека новинарката зборуваше за покачувањето на цената на горивата, зад неа помина девојка која беше облечена само во танга, а прекриена со мрежест фустан кој ништо не и покриваше на неа.

Најнови вести

Коронавирус