понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 165
home Занимливости

Додека девојката се снимаше помина зад неа и и стави нешто во пијачката, а потоа следуваше нешто неочекувано (ВИДЕО)

Додека девојката се снимаше помина зад неа и и стави нешто во пијачката, а потоа следуваше нешто неочекувано (ВИДЕО)

Една Бразилка која живее во Мајами објави видео снимка која предизвика лавина од коментари поради една чудна работа.

Имено додека девојката се снимаше себе си и другарка и едно непознато момче помина зад неа и и стави нешто во чашата кој никој не знае што е.

Видеото инаку неочекувано стана вирален хит и го погледнале повеќе од 10 милиони луѓе.

Коронавирус