среда, 8. февруари 2023. Вести денес: 132
АКТУЕЛНО

Огромен број човечки жртви во земјотресот, Турција поместена за три метри

home Занимливости

Девојка прв пат застана на нозе после 10 месеци пекол: Цел свет зборува за реакцијата на ова момче (ВИДЕО)

Оваа девојка на Твитер објави емотивно видено, кое е прегледано повеќе од 13,4 милиони пати.
Девојка прв пат застана на нозе после 10 месеци пекол: Цел свет зборува за реакцијата на ова момче (ВИДЕО)

Морган, тинејџерка од Тексас, страшно го изненади својот партнер за матурата, кога почна да оди прв пат после 10 месеци.

Снимката од неговата реакција стана хит на интернет.

Имено, Морган пред 10 месеци била на операција која отишла наопаку и после која не можела да оди. Меѓутоа, благодарејќи на трудот и упорноста повторно успешно застанала на своите нозе.

 

-Откако не можев да одам 10 месеци го изненадив мојот партнер со ова, напиша таа на видеото кое ја прикажува реакцијата на младиот Тарик.

Емотивното видео таа го објави на Твитер, каде е прегледано повеќе од 13,4 милиони пати.