петок, 26. февруари 2021. Вести денес: 118
home Занимливости

Девојка која месечари си стави камера за да види што прави навечер, сега не може да престане да се смее (ВИДЕО)

Девојка која месечари си стави камера за да види што прави навечер, сега не може да престане да се смее (ВИДЕО)

Неколку снимки на девојката Селина, која има проблем со будење од сон и месечарење, се појавија на ТикТок.

Селина во коментарите вели дека долго време се нервирала поради сериозното нарушување што го има, но откако ја инсталирала домашната камера, почнала на сè да гледа од посветлата страна.

-Не престанувам да се смеам гледајќи се себе што правам во сон. Сега ми е јасно зошто кучето ме гледа наутро многу чудно, малку застрашувачко. Како да не ме гледа кога правам будала од себе, вели Селина.

@celinaspookyboo♬ original sound – Celinaspookyboo

 

 

@celinaspookybooI remember dreaming about a pool party

♬ original sound – Celinaspookyboo

Најнови вести

Коронавирус