сабота, 4. април 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Занимливости

Девојка ја дознала суровата вистина за тетоважата на нејзиното момче- па побара помош дали да ја прекине врската (ФОТО)

Девојка ја дознала суровата вистина за тетоважата на нејзиното момче- па побара помош дали да ја прекине врската (ФОТО)

Една 28 годишна девојка на социјалната мрежа Редит побара помош во врска со своето момче откако ја дознала вистината за неговата тетоважа.

Таа откри дека станува збор за тетоважа на неговите гради посветена на неговата поранешната девојка и таа  е токму во форма на женско лице.

-Бранден има тетоважа на женско лице на градите. Не само што не станува збор за мала тетоважа, туку за многу реалистична. Кога првиот пат ја видов не ја сфатив сериозноста бидејќи има многу тетоважи на себе, објаснува таа и вели дека со момчето е во врска околу пет месеци.

Таа раскажува дека нејзиното момче претходно се забавувал со една девојка со која излегувал неколку месеци, а потоа таа починала и тој одлучил да и посвети тетоважа.

-Не знам што да направам, многу го сакам и гледам иднина со него, но не знам дали можам да ја гледам неговата голема тетоважа кога и да ја соблече маицата, заклучува корисничката на Редит и воедно побара помош.

По ова таа доби поделени коментари, некој сметаа дека треба да биде добра кон него, бидејќи тој не е лош тип, додека некој сметаа дека треба да го остави на време.

Коронавирус