понеделник, 16. декември 2019. Вести денес: 13
home Занимливости

Децата ќе ве насмеат и разведрат: Бегаат од својата сенка, но има и јуначиња кои и се спротиставуваат (ВИДЕО)

Децата ќе ве насмеат и разведрат: Бегаат од својата сенка, но има и јуначиња кои и се спротиставуваат (ВИДЕО)

Колажна видео-снимка која може да се нарече „Деца и сенката“ ќе ве разведри.

Децата се плашат од сенката, бегаат и плачат, но има и мали храбри јунаци кои и се спротиставуваат. А возрасните, нивните родители, гласно се смеат од играта на децата и нивната сенка.

Погледнете!