вторник, 7. јули 2020. Вести денес: 3
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Занимливости

Даде отказ во банка и последниот ден одлучи да направи нешто за кое сите зборуваат: Погледнете како дојде на работа (ВИДЕО)

Даде отказ во банка и последниот ден одлучи да направи нешто за кое сите зборуваат: Погледнете како дојде на работа (ВИДЕО)

Банкар од Сао Паоло, дал отказ па решил својот последен работен ден да го помине така што ќе остане запаметен. Овој Бразилец облекол костим на „Спајдермен“ и така дошол во банката на своето работно место.

Работел во делот каде што се врши анализа, па клиентите не го виделе. Сепак, ги забавувал своите, сега веќе поранешни колеги, кои се потрудиле  целиот свет да го види „Спајдермен во банка“.

На социјалните мрежи покрај фотографиите се појави и видео од последниот работен ден на овој банкарски службеник.

Парламентарни избори 2020