понеделник, 8. март 2021. Вести денес: 0
home Занимливости

Даде отказ со помош на трубачи: Се прослави на Балканот по врската со омажена жена, а сега е хит на интернет (ВИДЕО)

Даде отказ со помош на трубачи: Се прослави на Балканот по врската со омажена жена, а сега е хит на интернет (ВИДЕО)

Светскиот тренд на давање отказ со музика се пренесе и во регионот. Имено, еден работник од Србија стигна во една медиумска куќа со трубачки оркестар и натпис „Давам отказ“.

Снимката многу брзо стана хит на социјалните мрежи.

Инаку, овој човек е Никола Немешевиќ, познат како Немеш. Се прослави во регионалното шоу „Големиот брат“, каде беше во врска со омажена жена.

Коронавирус