петок, 4. декември 2020. Вести денес: 47
home Занимливости

Брзо и едноставно! Направете си сами миризливи освежувачи за дома

Брзо и едноставно! Направете си сами миризливи освежувачи за дома

Не мора повеќе да трошите пари за фабрички направени освежувачи за просторија. Во ова видео ќе научите како да си ги правите сами, а вашиот дом ќе мириса неверојатно!

Коронавирус