сабота, 28. јануари 2023. Вести денес: 35
home Занимливости

Брутален роденденски говор: Дознала дека момчето ја изневерува, па му се одмазди јавно и во свој стил (ВИДЕО)

Брутален роденденски говор: Дознала дека момчето ја изневерува, па му се одмазди јавно и во свој стил (ВИДЕО)

Девојка која преку брутален роденденски говор си го откачи и воедно понижи неверниот дечко, стана хит по социјалните мрежи.

Тијана Переа, која има 22 години, пред сите пријатели го обвини дечко ѝ дека пробал да легне друга девојка и притоа има докази за тоа.

Културно му се заблагодари што ја натерал да сфати дека заслужува многу подобро, пред да му ја даде спакуваната торба и да го избрка надвор.

Видеото постирано оригинално на Твитер собра многу коментари – дел со воодушевувачка содржина, а дел со критики за претераната бруталност.