петок, 18. ноември 2022. Вести денес: 4
home Занимливости

Бришат задници со парите и се бањаат со нив: Светот се згрози од децата на познатите богаташи, од една фотографија ќе ви се згади (ФОТО)

Бришат задници со парите и се бањаат со нив: Светот се згрози од децата на познатите богаташи, од една фотографија ќе ви се згади (ФОТО)

И додека во светот милиони луѓе гладуваат, останатите не знаат што да им прават на парите во вистинска смисла на зборот.

Фотографиите од младите богаташи го преплавија интернетот овие денови, а тие на истите се фалат преку социјалните мрежи со своите скапоцени автомобили, часовници, брендирани облеки, купчиња пари, авиони и што уште не…

Судејќи по фотографиите овие деца на богати родители немаат чувство за вредноста на истите, па често се капат во нив, бришат задници со нив и ги кинат или палат.

Илјадници корисници на Инстаграм секојдневно ги осудуваат овие нивни гнасни постапки, но попусто, се додека не им дојде памет уверете се дека овие слики во продолжение се реални.

Коронавирус