сабота, 30. јули 2022. Вести денес: 55
home Занимливости

Бремена манекенка покажа како треба да се вежба за време на бременоста (ВИДЕО)

Бремена манекенка покажа како треба да се вежба за време на бременоста (ВИДЕО)

Најпозната плус-сајзманекенка во светот Ешли Греам предизвика големо внимание меѓу фановите со видеото објавено на Инстаграм. На снимката се гледа како таа тренира напорно во напредната фаза на бременост.

Видеото предизвика различни реакции. Дел од комантарите се позитивни и содржат честитки за посветеноста кон вежбањето, додека други испраќаат предупредување да биде внимателна со оглед на нејзината бременост.

 

 

View this post on Instagram

 

it’s a lifestyle ??

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

Коронавирус