сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 47
home Занимливости

Борач плукна кон девојче во публиката, а потоа таткото му одржа лекција која ќе ја памти цел живот (ВИДЕО)

Борач плукна кон девојче во публиката, а потоа таткото му одржа лекција која ќе ја памти цел живот (ВИДЕО)

Американскиот борач Девин Денџер, минатиот викенд се најде во една сосема незавидна ситуација.

Имено, Девин бил заедно со тимскиот колега, со кој требал да сними заедничко промотивно видео за мечот кој ќе се одржи во месец мај.

Кога излегле пред публиката, двајцата борачи почнале да ја предизвикуваат публиката, а потоа во еден момент Девин застанал и ја испружил раката кон едно девојче зада се ракува со неа.

Меѓутоа, кога малото девојче посегнала напред, Девин се повлекол и плукнал во насока на девојчето.

Реакцијата на нејзиниот татко била сосема очекувана.