петок, 9. јуни 2023. Вести денес: 63
home Занимливости

Барала еден милион долари за својата невиност: Се појавил тој и ја дуплирал понудата (ВИДЕО)

Атрактивната 18 годишна девојка вели дека била инспирирана од филмот „Непристоен предлог“ во кој девојката го продава своето тело за милион долари за една ноќ.
Барала еден милион долари за својата невиност: Се појавил тој и ја дуплирал понудата (ВИДЕО)

Родителите не се согласувале со нејзината одлука, а Александра вели дека парите ќе ги вложи во студирање на престижен светски универзитет.

Стигнала до светските насловни страни кога објавила дека ќе ја продаде својата невиност за милион долари. Александра Кефрен, која има 18 години и доаѓа од Романија, не чекала долго да ја добие првата понуда од анонимен бизнисмен кој и понудил 2 милиони евра.

Кефрен е клиентка на „Cinderella Escorts“ најпопуларната светска ескорт агенција. Атрактивната 18 годишна девојка вели дека била инспирирана од филмот „Непристоен предлог“ во кој девојката го продава своето тело за милион долари за една ноќ.

Бизнисмен од Хонг Конг ќе плати 2,5 милиони долари за услугата, а агенцијата ќе присвои околу 500 илјади.