вторник, 2. јуни 2020. Вести денес: 111
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Занимливости

Бабичка го победи коронавирусот, еве како беше прославено тоа (ВИДЕО)

Бабичка го победи коронавирусот, еве како беше прославено тоа (ВИДЕО)

85-годишна бабичка успеа да го победи коронавирусот, па од нејзината победа направи вистински повод за славење.

Радосната старица беше испратена од болницата со силен аплауз од страна на медицинските лица.

Коронавирус