четврток, 28. октомври 2021. Вести денес: 0
home Занимливости

Австралија ја бара оваа девојка која извршува грозен чин среде улица- видеото стана вирално, а таа се срами да се појави на улица!

Австралија ја бара оваа девојка која извршува грозен чин среде улица- видеото стана вирално, а таа се срами да се појави на улица!

Цела Австралија ја бара оваа девојка која секое утро додека џогира извршува нужда помеѓу две возила, пренесуваат австралиските медиуми.

Видеото кое стана вирално се со една единствена цел за да се пронајде оваа девојка и да се казни овие денови се врти низ социјалните мрежи ширум Австралија.

Првото видео покажува како девојката рано наутро спортува и извршува нужда, додека истото го повторила четири дена подоцна во истото време.

-Ова е убава улица на која си играат деца и се возат велосипеди, не би требало да има човечки нужди насекаде…, пишува девојката која го сподели видеото на социјалните мрежи.

Локални избори 2021