недела, 12. јули 2020. Вести денес: 139
МЕГА БОМБА

Нуклеарна бoмба: Заев зема рeкет од 6 милиони евра! (АУДИО)

Во живо

Мицкоски ја промовира програмата на ВМРО-ДПМНЕ во Штип

home Занимливости

Акробација која остава без здив: Таа танцува “обесена“ на својата коса (ВИДЕО)

Акробација која остава без здив: Таа танцува “обесена“ на својата коса (ВИДЕО)

Танчерката Мерион Крампе го издигна танцувањето на шипка на сосема ново ниво.

Покрај тоа што воопшто нема шипка, сега Мерион танцува “обесена“ на нејзината коса.

Иако е невозможно да објасни дека не е болно, нејзината вештина ве остава без здив. И не само оние што го виделе настапот, туку дури 234 илјади обожаватели кои ја следат на Инстаграм.

Парламентарни избори 2020