среда, 20. октомври 2021. Вести денес: 1
home Технологија

ВИДЕО: Како легендарното Фиќо е претставено во една од најдобрите автомобилски видео игри

ВИДЕО: Како легендарното Фиќо е претставено во една од најдобрите автомобилски видео игри

Forza Motorsport е една од најдобрите автомобилски видео игри која изобилува со избор на автомобили.

Еден од автомоболите кои можете да ги возите е легендарното Фиќо, а во следното видео можете да видите како Forza го претстави и како тоа се однесува на затворени трки.

Локални избори 2021