среда, 27. октомври 2021. Вести денес: 135
home Љубов и секс

Зошто некои жени се лоши во кревет?

Зошто некои жени се лоши во кревет?

Сите очајно сакаме сексот да ни биде совршен како на филм, но вистината е дека тој најчесто не е таков.

Најголемата препрека кај идеалниот секс жените можат да ја пронајдат во својата глава.

Ова се 8-те главни причини поради кои можете да оставите лош впечаток во кревет:

  1. Целосно сте несигурни
  2. Опседнати сте со своите мани
  3. Едноставно не ви е до секс
  4. Му ја скратувате блискоста

5.Опкружени сте со негативни влијанија

  1. Од сексот правите оружје
  2. Не се трудите
  3. Водите љубов само кога сте возбудени

 

Локални избори 2021