четврток, 21. октомври 2021. Вести денес: 95
home Љубов и секс

ВИДЕО: Сцена од автобус која стана хит на интернет – „Ако ова не е љубов, не знам што е“

ВИДЕО: Сцена од автобус која стана хит на интернет – „Ако ова не е љубов, не знам што е“

Не им верувајте на оние кои велат дека со тек на време љубовта исчезнува во станува навика.

Во дигиталната ера кога се станува инстант и брзо поимот љубов делува како научна фантастика.

Баба и дедо во градски превоз покажале дека и после многу децении заеднички живот, љубовта и нежноста во нивниот случај не престанала. Под видеото објавено на Фејсбук луѓето оставаат комнентари дека никогаш не виделе посилна љубов.

Видеото погледнете го ОВДЕ.

Локални избори 2021