вторник, 13. септември 2022. Вести денес: 44
home Љубов и секс

Си го уништила лицето: Сакала да личи на Анџелина Џоли, но сега личи на чудовиште

Си го уништила лицето: Сакала да личи на Анџелина Џоли, но сега личи на чудовиште

Сахар Табар е иранска инстаграм ѕвезда која има милиони обожаватели.Таа е опседната со холивудската актерка Анџелина Џоли и ја копира на секаков начин. Сахар дури направила и неколку пластични операции за да личи на нејзиниот идол но тоа ќе ја чинело живот.

Намсето да наликува на Анџелина, таа сега наликува на чудовиште бидејќи лицето и се деформирано. Образите и се испиени, усните повлечени па американските медиуми ја нарекуваат „Зомби“.

Гледајќи ги фотографиите не се далеку од вистината.

 

Коронавирус