четврток, 19. мај 2022. Вести денес: 209
home Љубов и секс

Секс снимка на македонска фолкерка објавенa на интернет поради тоа што одбила да се омажи

Секс снимка на македонска фолкерка објавенa на интернет поради тоа што одбила да се омажи

Фолк пејачката Марија Тодоровска од Битола деновиве се соочува со скандал кој и го приредил поранешниот дечко со кој се забавувала 2 години.

-Се запонавме во Луксембург каде што тој живее и работи како професор по математика – вели Марија за Либертас.

26 годишниот Тимор Махмутовиќ, како што вели таа, пред извесно време ја запросил, но таа решила да го одбие оти, како што тврди, забележила чудно однесување кај него што не и се допаѓало.

-Ми се закани дека имал снимки како водиме љубов кој ги снимал без да знам, но јас не поверував дека ќе се реши и тоа да го стори. Сепак се реши на такво нешто сакајќи да ми се одмазди. Снимките како водиме љубов ставени на ју-тјуб ме шокираа – вели Марија и веднаш бившиот љубовник го пријавила во полиција.

Таа вчера и преку нејзиниот фејсбук профил им се обрати на фановите околу снимките.

Коронавирус