понеделник, 30. јануари 2023. Вести денес: 135
home Љубов и секс

Поранешна ескорт дама открива 7 знаци кои укажуваат дека партнерот ве изневерува…

Поранешна ескорт дама открива 7 знаци кои укажуваат дека партнерот ве изневерува…

Некогашна ескорт дама Sem X, ги споделила своите искуства во списанието „Body and Soul“.

Нејзините клиенти неретко биле мажи во врска, вереници или пак сопрузи.

Таа сака да ги предупреди сите дами, да водат сметка за знаците кои што можат да укажат дека нивниот партнер има афера.

Тоа се следните знаци:
1. Одненадеш станува љубезен, страствен и однесувањето кон вас е сменето нагло на подобро.

Мажите веднаш по неверството сакаат да се ‘извинат’ за тоа, па најчесто купуваат цвеќе, организираат некакво патување, даваат подароци. Но, секако дека тоа не мора секогаш да значи дека ве изневерил.

2. Се враќа дома со мокра коса, а надвор не врне. Можно е да се истуширал во теретана, но не е исклучена можноста дека со тоа сакал да ги отстрани мирисите кои што му останале откако ве изневерил.

3. Останува буден долго во текот на ноќта, гледајќи телевизија, или пак добива пораки или повици доцна навечер.

4. Постојано гледа во телефонот и никогаш не го испушта од раце. Дури и кога оди да се тушира го зема со себе.

5. Вашиот сексуален живот е сменет. Дури и доколку ви стане здодевен, тоа може да биде знак дека ве изневерува.

6. Ситуацијата дома кај вас станува напната. Вашиот партнер ги започнува кавгите, ве обвинува вас за изневерување и ве нарекува со други женски имиња.

7. Одеднаш станува праведен кон мажите кои што изневеруваат.