четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 175
home Љубов и секс

Поради секс завршија во болница: Таа изгубила свест додека тој губел невиност (ВИДЕО)

Грег Казароне имал 197 килограми кога прв пат имал секс со девојката Џенифер Геракарис.
Поради секс завршија во болница: Таа изгубила свест додека тој губел невиност (ВИДЕО)

На една забава запознал девојка, а после месец дена врска одлучиле да станат поинтимни. На нему ми бил прв пат…

Меѓутоа, не завршило ни малку сјајно, поточно таа ја изгубила свеста, но не од возбуда…

Кога прв пат имале секс. поради својата тежина на својата девојка несакајќи и ја удрил главата од ѕид.

Грег Казароне имал 197 килограми кога прв пат имал секс со девојката Џенифер Геракарис.

Меѓутоа, бил толку тежок што нејзината глава ја пробил низ ѕидот, па морал да ја одведе до болница.

Тој потоа ослабнал 102 килограми.

За нивната несекојдневна случка беше снимена и посебна епизода на емисијата „Поради секс завршивме во болница“!

Коронавирус