петок, 15. ноември 2019. Вести денес: 0
home Љубов и секс

Овие неколку девојки ги споделија најжешките с*ксуални искуства кои некогаш ги имале

Овие неколку девојки ги споделија најжешките с*ксуални искуства кои некогаш ги имале

Секоја жена има еден до два трикчиња во ракав за да го заведе својот партнер секогаш кога ќе посака. Но знаењето е моќ, па во интервју со овие неколку девојки откривме многу нови “трикчиња” кои можете да ги искористите и вие. Додадете ги во вашиот арсенал и подгответе се за акција!

  1. “Еднаш, ја оставив само долната облека на мене и му дозволив на момчето да ја потргне на страна колку да може да влезе. Начинот на кој тој ја тргна ткаенината триејќи го мојот клиторис предизвика неверојатно чувство!”, Амбер, 21.
  2. “Моето момче секогаш велеше дека сака орално да мe задоволува со часови, па еден ден го тестирав. Ме задоволуваше еден час, пред да доживеам оргазам. Имавме мали паузи тука и таму, но неверојатно беше тоа што беше толку фокусиран на моето задоволство. Доживеав вкупно четири оргазми”, Џена, 28.
  3. “Мојот омилен секс е или многу гласен секс или навистина тивок. Еднаш, јас и моето момче престојувавме во апартманот на една пријателка. Таа има навистина тенки ѕидови така што моравме да имаме речиси нечуен секс. Тоа направи се да изгледа многу поинтимно, да не можеш да се воздржиш, а да мораш”, Али, 23.
  4. “Обратна “Каубојка” додека тој ми ги фаќа градите. Неверојатно!”, Кристин, 28.
  5. “Понекогаш, кога ќе си дојдам од работа, го замолувам момчето да ме соблече, што е код за “сакам секс”. Многу е добро да знаете дека сексот ви е следен на дневниот ред кога ќе ја отворите вратата од дома”, Никол, 27.
  6. “Му дозволив на моето момче да користи вибратор задоволувајќи ме. Еднаш тој го стави вибраторот во мене, а потоа го извади и влезе тој. Вибрациите, комбинирани, беше прекрасно!”, Рут, 28.
  7. “Сексот под туш не ме привлекувал многу, се додека моето момче незапочна да употребува лубрикант. Сливањето ан лубрикантот по мојот клиторисво комбинација со чувството на водата која паѓа врз мојата кожа – сензација! Не можам да дочекам да го повториме”, Кејти, 24.
  8. “Мојата омилена поза е нозете над рамениците. Длабокиот агол прави да се чувствувам неверојатно. А и тој исто така го обожува”, Џејн, 35.
  9. “Понекогаш тој ќе запре додека е внатре во мене, а јас ќе ги притиснам вагиналните мускули многу силно, тоа е прекрасно чувство и за двајцата”, Бет, 30.