сабота, 22. јануари 2022. Вести денес: 2
home Љубов и секс

Луѓето родени во овој хороскопски знак имаат највозбудлив сексуален живот

Луѓето родени во овој хороскопски знак имаат највозбудлив сексуален живот

Иако квалитетот и активноста на сексуалниот живот зависат и од личноста со која сте во врска, има нешто што се крие и во хороскопскиот знак во кој сте родени.

Една британска анкета открила дека знакот кој има највозбудлив сексуален живот е Водолијата. ж

Иако многумина би рекле дека се работи за Шкорпите, кои зрачат со неверојатно сексуална енергија, Водолиите се тие кои константно имаат сексуални авантури.

Водолиите не се срамат од своите желби и фантазии, а сексот за нив е забавна авантура, во која се подготвени да пробаат буквално сè.

Не им се непознати ниту сексуалните помагала, а со нив можете да ги споделите и најинтимните фантазии, без страв дека ќе ви се потсемваат.

Коронавирус