среда, 22. мај 2019. Вести денес: 110
home Љубов и секс

Кои секси подароци секогаш палат?

Кои секси подароци секогаш палат?

Сакате да ја изненадите вашата партнерка или повторно да ја разбудите страста во врската? „Менс хелт“ направи листа од секси подароци кои секогаш ќе ја расположат

  • Секси долна облека
  • Лисици
  • Масажа
  • Секси карти (секоја карта има различна секс поза)
  • Чоколадо со лична порака
  • Карти за концерт
  • Вашата омилена маичка или дуксер
  • Коцки мраз
  • Камера