среда, 16. октомври 2019. Вести денес: 59
home Љубов и секс

Господ понекогаш е оправдано отсутен

Господ понекогаш е оправдано отсутен

Го бараат оние јадници во Јемен, страдалници во Мијанмар, мигранти кои талкаат, сиромашни кои се гладни, луѓе кои се болни…. Ама па не се стигнува секаде. Некогаш дечкото е зафатен со апликациите за благослов на сериите и рејтинзите на Пинк телевизија.