понеделник, 20. мај 2019. Вести денес: 0
home Љубов и секс

Го запознала таткото на својот свршеник, а потоа сфатила дека со него веќе имала секс- тоа што следувала потоа ќе ве остави без текст

Го запознала таткото на својот свршеник, а потоа сфатила дека со него веќе имала секс- тоа што следувала потоа ќе ве остави без текст

Неколку денови пред венчавката идната невеста доживеала шок откако се запознала со таткото на нејзиниот свршеник.

Таа откако се запознала сфатила дека веќе се знае со него од друга прилика пред да го запознае свршеникот Тони.

Имено таа имала пијан секс за една ноќ со неговиот татко.

-Тоа се случи пред неколку години додека не го знаев мојот свршеник. Тогаш преферирав постари момчиња, вели таа.

На официјалното запознавање со свекорот кој по разведувањето од неговата сопруга повеќето време го поминувал пловејќи на јахта забележала дека тој ја препознал.

-Му се познаваше на неговото лице дека ме препозна. Брзо се насмеав, му пружив рака и му реков дека ми е мило што го запознав, бидејќи Тони многу и зборувал за него.

Тони и неговата сопруга веќе се во брак четири години, а ниту таа, ниту нејзиниот свекор не ја кажале никому нивната тајна.