среда, 28. септември 2022. Вести денес: 90
home Љубов и секс

Функционира само во филмовите: Ова се најлошите места за водење љубов

Функционира само во филмовите: Ова се најлошите места за водење љубов
She is love of my life

Ако повеќе не сакате да ги чувствувате нозете, тогаш нека ви биде од задоволство, а не застој на крвотокот

Со цел да им дадеме на сите подобро сексуално искуство, ние ги носиме трите најлоши и најмалку задоволувачки места за секс. Благодарение на филмовите, многумина од вас сметаат дека овие места се совршени места за истражување, но несомнено нема да обезбедат ништо друго освен физичка болка, многу пот и минимално задоволство со повремени сериозни повреди. Време е да ги ставите на црната листа!

1. КУЈНА

Звучи безопасно и, без сомнение, изгледа одлично во филмовите и затоа разбираме зошто ја пропуштивте крајно очигледната причина зошто таа идеја е осудена на пропаст во нашиот случај. Ние ќе објасниме: просечната висина на кујнскиот елемент е околу 90 см; само малку повеќе од просечниот машки колк. На тоа додадете и свиткано или закосено женско тело и не е тешко да заклучите како ќе го изгубите чувството во нозете дури и пред воопшто да ја започне пенетрацијата. Секој обид или промена многу брзо ќе ја убие секоја атмосфера и нема да заврши успешно, дефинитивно не со среќен крај.

2. ВОДНИ СПОРТОВИ

Без разлика дали станува збор за џакузи, базен, медитерански залив или туш, сè во која било вода е едноставно преценето и не треба да се проба без неколку литри лубрикант, иако и тогаш тоа нема да биде премногу профитабилно. Џакузи можеби не е целосно осудено на пропаст, се разбира, ако можете да го задржите здивот четири минути или повеќе. Па, мислам дека и двајцата можеме да се согласиме дека вашето време и енергија ќе бидат поисплатливи на друго место.

3. WC

Во најдобар случај, вие сте во состојба да изведувате неверојатни сексуални акробации што ве прават толку добри што дури и не чувствувате крајно непривлечна смрдеа од мешавина од разни телесни секрети. Во најлош случај? Проклетата работа паѓа со тебе во него. О да, не би било прв пат.

Коронавирус