недела, 28. ноември 2021. Вести денес: 68
home Љубов и секс

Фотографија после с*кс на Роналдо и Георгина? Сите коментираат еден детаљ (ФОТО)

Фотографија после с*кс на Роналдо и Георгина? Сите коментираат еден детаљ (ФОТО)

Кристијано Роналдо после напорната сезона одмара со својата поубава половина и семејство, а дека ужива во љубовта со Георгина Родригез можете да видите од фотографијата која таа ја објави на социјалните мрежи.

Тие цесто објавуват интимни фотографии, а овој пат отидоа и чекор подалеку. Поточно, фотграфијата ја објави токмо Георгина и тоа дирекно од спалната соба.

Многу веруваат дека тоа била фотографија после секс, затоа што таа е во секси маичка при што ги истакнала и огромните гради.

 

View this post on Instagram

 

Dulces sueños mi lindo ❤️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Роналдо заспал кога неговата девојка го фотографирала, а нејзиниот коментар гласеше „слатко сонувај убавецу мој“.

Многумина на самата фотоографија коментираа нејзините големи гради, а највпечатлив беше коментарот: „Дали се тоа златните топки кои што Роналдо ги осви?“.

 

View this post on Instagram

 

❤️?

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

 

View this post on Instagram

 

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ☀️?❤️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

 

View this post on Instagram

 

Moments ❤️

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

 

View this post on Instagram

 

Paz e amor ?

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Коронавирус