четврток, 21. септември 2023. Вести денес: 119
home Љубов и секс

Будење со оргазам: Колегите забележаа разлика, користам вибратор-аларм

Будење со оргазам: Колегите забележаа разлика, користам вибратор-аларм

Мал, посебно дизајниран аларм-часовник-вибратор е гажет кој жените ги буди на потполно различен начин. Оваа корисничка потврдила за „Дејли Мејл“ дека многу поубаво се буди, а и дека нејзините колеги забележале разлика во нејзиниот изглед и однесување.

Овој уред е рај за оние кои сакаат утрински интимни односи, а жените кои го користат потврдиле дека сексуалниот живот со партнерот значајно им се променил и подобрил.

Овој аларм чини околу 140 долари и може да се порача на интернет.

Во компанијата „Little Rooster“ (мал петел) го опишуваат својот производ како идеален за жени кои се мрзоволни кога се будат.

-Го користам и за време на романтичните излегувања, напишала една корисничка, а друга дека овој уред ја прави да се чувствува посакувано и секси.