четврток, 19. септември 2019. Вести денес: 85
home Љубов и секс

6 знаци дека сте заљубени во најдобриот другар/другарка

6 знаци дека сте заљубени во најдобриот другар/другарка

Филмот „Always Be My Maybe“ е еден од најпопуларните на Netflix откако имаше премиера на стриминг платформата.

Љубовната приказна за двајца другари од детството чии животни патеки повторно ќе се спојат кога и двајцата ќе бидат возрасни личности, ги освои гледачите, особено оние кои цел живот биле заљубени во најдобриот другар/другарка.

Ако не сте сигурни дали и вие имате вакви чувства, погледнете го ова видео со шест знаци, преку примери од филмот.