четврток, 20. јануари 2022. Вести денес: 0
home Храна и пијалаци

Зимска приказна во чинија: Тестенини со три вида месо и прокељ

Зимска приказна во чинија: Тестенини со три вида месо и прокељ

Вистинска зимска приказна во еден рецепт. Мешавината на вксусови е неодолива, а најдобро од сѐ е што ќе ги искористите остатоците од месо од празничните денови.

Зачувајте го овој рецепт, ќе ви се најде околу 3-4 јануари!

Коронавирус