петок, 26. февруари 2021. Вести денес: 0
home Храна и пијалаци

Вкусен напиток кој штити од настинка и го зголемува либидото

Вкусен напиток кој штити од настинка и го зголемува либидото

Можете да бидете силни и секогаш во форма благодарение на овој напиток.

Состојки

  • 3 моркови
    • 1 лажичка ѓумбир
    • 1 јаболко
    • 1 лимон

Подготовка

Добро измијте ги состојките и излупете ги. Ставете ги во блендер сите заедно и измиксајте. Напитокот е готов за пиење. Уживајте!

 

Коронавирус