недела, 16. јуни 2019. Вести денес: 13
home Храна и пијалаци

ВИДЕО: Уникатни рецепти за пица

ВИДЕО: Уникатни рецепти за пица

Пицата не мора да биде традиционално тркалезна, може да заземе разни форми и облици и пак да биде една, прекрасна, незаменлива – пица.

Тимот на Tasty подготви видео со рецепти како да направите различни видови на пица за секакви прилики и за сечии вкусови.